DZIEŃ Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA GRUPA MALUSZKI GRUPA STARSZAKI ZERÓWKA ALBUM FOTOGRAFICZNY

GRUPA MALUSZKI

Wychowawcą jest Pani Janina Klimala.

W roku 2021/2022 w grupie maluszków wychowawcą jest Pani Janina Klimala, która prowadzi z nimi zajęcia dydaktyczno - wychowawcze od poniedziałku do piątku.

Sala, w której wspólnie bawimy się i uczymy jest kolorowa, wyposażona w zróżnicowany asortyment zabawek. Dzieci mają więc szeroki wachlarz możliwości do samorzutnej zabawy podejmowanej z własnej inicjatywy, a bez niej, swobody ekspresji, spontanicznego działania.

Przedszkolaczki są już na etapie zabaw w małych zespołach, przyswoiły sobie zasady zgodnego funkcjonowania w grupie.

Na zajęciach uczą się krótkich wierszy i piosenek.

Dużą radość sprawiają im zabawy ruchowe oraz zabawy kołowe ze śpiewem.

Chętnie uczestniczą w zajęciach muzyczno – ruchowych z wykorzystaniem płyty CD w czasie których mogą rozwijać swoje umiejętności wokalne, taneczne, ekspresję ruchową.

Każdy dzień stanowi podstawę do wzbogacania wiadomości, zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń.

PRZEDSZKOLAKI Z PANIĄ JANINĄ KLIMALĄ