DZIEŃ Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA GRUPA MALUSZKI GRUPA STARSZAKI ZERÓWKA ALBUM FOTOGRAFICZNY

GRUPA STARSZAKI

Wychowawcą jest Pani mgr Aleksandra Gaura

Naszym celem jest dbanie o wszechstronny i pełny rozwój dziecka. Aby stymulować wszystkie sfery rozwoju dziecka wprowadzamy systematyczne działania zgodne z zaplanowanymi różnego rodzaju zabawami dydaktycznymi, plastycznymi, muzycznymi  i ruchowymi. Praca wychowawczo- dydaktyczna prowadzona jest tu z całą grupą, bądź w małych zespołach i indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości rozwojowych każdego dziecka, dopasowując metody pracy do konkretnych sytuacji i potrzeb dziecka.

Tworzymy atmosferę życzliwości i bezpieczeństwa. Pragniemy, by w grupie dzieci czuły się bezpieczne i swobodne, by zawsze były radosne i uśmiechnięte, aby prowadzone zajęcia były motywujące, zachęcające do spędzenia wspólnie kolejnego, ciekawego dnia.

PRZEDSZKOLAKI Z PANIĄ JUSTYNĄ GRAJNY