Projekty i konkursy

Ogólnopolski Konkurs "Jestem SMART"

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do wykorzystywania internetu i urządzeń mobilnych w sposób świadomy i praktyczny oraz promocja nowoczesnych metod nauczania wśród nauczycieli. Konkurs ma uświadomić uczestnikom korzyści płynące z bezpiecznego korzystania z internetu, przestrzec przed zagrożeniami czyhającymi w sieci i pokazać, w jaki sposób można wykorzystać urządzenia mobilne w różnych sytuacjach.

Uczniowie SMART są:

• Sprytni
    • Mobilni
    • Aktywni
    • Rozsądni
    • Technologicznie zakręceni

Jesteś uczniem SMART?

Wiesz, jak można wykorzystywać tablety, smartfony i internet na tysiąc mądrych sposobów: do nauki, rozwoju, zabawy? Pokaż to na rysunku lub fotografii!

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Wykonaj pracę w programie graficznym lub zdjęcie, zapisz w formacie .jpg oraz oddaj  nauczycielowi informatyki
    2. Szkoła wyśle pracę do organizatora, a Ty będziesz miał szansę wygrać tablet, smartfon lub powerbank!